Poszukujemy
Specjalisty ds. kadr i płac
który potrafi łączyć światy ludzi i systemów

Czy jesteś osobą, która dobrze odnajduje się zarówno w kontaktach z innymi ludźmi jak i w pracy nad różnorodnymi procesami kadrowo-płacowymi? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „Tak” oraz  chcesz stać się częścią zespołu dynamicznie rozwijającej się i stabilnej finansowo międzynarodowej  firmy, koniecznie sprawdź czy odnajdujesz się w nakreślonym poniżej scenariuszu zawodowym, być może czekamy właśnie na Ciebie!

Twoje przyszłe zadania

Twoje obowiązki będzie cechowała spora różnorodność i czasami będą one miały aspekt międzynarodowy. Poniżej prezentujemy niektóre z zadań i odpowiedzialności, których możesz oczekiwać w Twojej pracy na tym stanowisku:

  • Przygotowywanie list płac, deklaracji ZUS i podatkowych.
  • Prowadzenie akt osobowych i ewidencji czasu pracy naszych Pracowników.
  • Nadzór nad dokumentacją Spółki dotyczącą spraw kadrowych i pracowniczych
  • Nadzór nad terminowością wykonywania wstępnych i okresowych badań lekarskich
  • Prowadzenie dokumentacji oraz naliczanie i odprowadzanie składek w ramach  Pracowniczych Planów Kapitałowych

Twój profil zawodowy

  • Masz wykształcenie wyższe i potrafisz zaangażować się w to, co robisz.
  • Posiadasz znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Twoje doświadczenie w pracy na stanowisku Specjalisty ds. kadr i płac lub podobnym wynosi minimum 1 rok.
  • Jesteś osobą kreatywną i z chęcią realizowania własnego rozwoju.
  • Ponieważ jesteśmy firmą międzynarodową, będziemy wymagali od Ciebie komunikatywnej znajomości języka angielskiego, zarówno mówionego jak i pisanego.

Miejsce zatrudnienia

Poszukujemy pracownika, którego miejscem pracy będzie Centrala Solar Polska w Łodzi.

Nasza oferta

  • Interesująca praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie ze skandynawską kulturą organizacyjną
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów pozapłacowych
  • Profesjonalne narzędzia pracy oraz możliwości rozwoju zawodowego

Prześlij nam swoją aplikację

Jeśli możesz zidentyfikować się z nakreślonym przez nas profilem zawodowym i zainspirowała Cię nasza oferta, prześlij nam  w terminie do 19 maja br. Twój list motywacyjny oraz CV klikając na „Aplikuj teraz”.