Car-charging-at-parking-lot
Poszukujemy
Doradców Techniczno-Handlowych
których pasją jest technika w służbie ich Klientów

Naszą pasją jest zaopatrzenie i logistyka. Działamy zarówno w Polsce jak i zagranicą, dostarczając naszym Klientom przede wszystkim produkty, rozwiązania techniczne i usługi z obszaru elektrotechniki instalacyjnej i automatyki przemysłowej. Ponieważ jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Solar, jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom również zaopatrzenie kompleksowe. Nie boimy się wyzwań i dlatego praca w Solar może stać się przygodą Twojego życia.

Twoje zadania:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie działu sprzedaży, pomoc i współpracę z pracownikami pracującymi w terenie. Sporządzanie ofert techniczno-handlowych, negocjowanie warunków handlowych oraz monitorowanie realizacji zamówień. Utrzymywanie dobrych relacji z klientami oraz dostawcami. Do zadań wybranej osoby należeć będzie ciągłe poszerzanie wiedzy na temat oferowanych produktów, rozwiązań i ich zastosowań.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie elektrotechniczne
  • Otwartość i zaangażowanie w kontaktach z klientami oraz współpracownikami w Solar
  • Doświadczenie w branży elektrycznej lub elektrotechnicznej
  • Znajomość programu Excel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność, kreatywność
  • Chęć własnego rozwoju ​

Nasza oferta:

  • Interesująca praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie ze skandynawską kulturą organizacyjną
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wsparte systemem premiowym i prowizyjnym
  • Opieka medyczna Medicover
  • Dofinansowanie do Karty Benefit lub Medicover Sport
  • Praca w ambitnym i zgranym zespole
  • Możliwości rozwoju zawodowego w ramach Solar Business Academy
  • Zindywidualizowane szkolenia wstępne zapewniające zapoznanie się ze strategią i procesami firmy Solar
  • Dynamiczne i ambitne środowisko pracy, które rozwinie Twoje umiejętności zawodowe

Miejsce zatrudnienia

Poszukujemy pracowników, których miejscem pracy będzie Oddział Solar Polska w Siedlcach.

 Prześlij nam swoją aplikację

Jeśli możesz zidentyfikować się z nakreślonym przez nas profilem zawodowym i jesteś zainspirowany naszą ofertą, prześlij nam w terminie do 1 sierpnia 2024r. Twoje zgłoszenie rekrutacyjne, klikając na „Aplikuj teraz”.