Senior .NET Developer (Open Application)

Wyślij nam swoje CV i dołącz do naszej bazy kandydatów! Zależy nam na zbudowaniu relacji z potencjalnymi kandydatami, którzy mogą stać się kluczowymi członkami naszego zespołu w przyszłości!  Aplikując przez formularz, będziesz jedną z pierwszych osób, z którymi się skontaktujemy, jak tylko pojawi się projekt odpowiadający Twoim kompetencjom!

Kilka słów o Etteplan:

Jesteśmy firmą ze skandynawskimi korzeniami, która swoje pierwsze kroki stawiała w usługach inżynieryjnych. Dziś dostarczamy oprogramowanie, współtworzymy nowoczesne rozwiązania dla systemów wbudowanych oraz dokumentację techniczną dla światowych liderów branży przemysłowej, automotive, medycznej, smart metering czy telekomunikacyjnej.

W ramach naszego polskiego oddziału Cloud & Application tworzymy kilka grup kompetencyjnych: Software Developerów, UX/UI Designerów, DevOps Engineerów, czy Analityków Biznesowych. Na co dzień pracujemy w międzynarodowym środowisku i różnorodnych projektach, dzieląc się wzajemnie wiedzą i służąc wsparciem.

Jako Senior .NET Developer będziesz odpowiedzialny za tworzenie wysokiej jakości kodu, zgłębianie nowych technologii oraz angażowanie się w prace koncepcyjne.

Jakie są nasze oczekiwania wobec kandydata na tym stanowisku?

 • masz praktyczne doświadczenie w .NET Core i .NET,
 • swobodnie czujesz się w pracy z relacyjnymi bazami danych,
 • masz w zwyczaju pisać testy (jednostkowe, integracyjne, e2e),
 • znasz dobre praktyki programowania (SOLID, TDD, wzorce projektowe),
 • potrafisz posługiwać się narzędziami CI/CD.
 • świetnie jeśli dodatkowo pracowałeś/aś nad frontendem w jednym z popularnych frameworków (np. React.js, Angular lub vue.js)

W Etteplan możesz liczyć na:

 • Rozwój, poprzez pracę w międzynarodowym środowisku i różnorodnych projektach, dzielenie się wiedzą w grupach kompetencyjnych, budżet szkoleniowy i budowanie indywidualnej ścieżki rozwoju w trakcie regularnych spotkań z menadżerem - w oparciu o zdefiniowany model kariery umożliwiający awanse pionowe i poziome;
 • Benefity, takie jak prywatna opieka medyczna w LUX MED, karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków;
 • Elastyczność w zakresie godzin pracy i formy współpracy, możliwość skorzystania z biura we Wrocławiu, Katowicach, Poznaniu i Gdańsku;
 • Integrację podczas imprez firmowych, wydarzeń w biurach, zawodów sportowych i działań charytatywnych;
 • Inspiracje technologiczne i hobbystyczne, dotyczące dobrostanu i kompetencji miękkich poruszane podczas wewnętrznych seminariów Friday's Coffee, możliwość dołączenia do przeróżnych kanałów offtopowych i inicjatyw oddolnych (góry, planszówki, pub quizy, morsowanie).

Jeśli jesteś gotowy/a dołączyć do naszej społeczności i być na bieżąco z możliwościami rozwoju zawodowego w Etteplan, zachęcamy do przesłania swojego CV w języki angielskim za pośrednictwem formularza. Nie skontaktujemy się z Tobą od razu, a gdy tylko pojawią się nowe projekty odpowiadające Twoim kompetencjom!

Możesz też zajrzeć na naszą stronę internetową lub Facebooka i zobaczyć, co ciekawego się u nas dzieje!

PS: Znalazłeś się tu przypadkiem, a może oferta nie jest dla Ciebie? Poleć nam osobę na to stanowisko, a w razie zatrudnienia przekażemy Ci bonus w wysokości 8000 zł brutto.

Jak to zrobić? Podeślij imię i nazwisko oraz e-mail poleconej osoby na nasz adres: rekrutacja@etteplan.com, w odpowiedzi otrzymasz informację o dalszych krokach w procesie rekomendacji.Application due
12/31/2024

Position type


Workplace
Wroclaw, Poznan, Katowice, Gdansk

Contact
Bartosz Sokołowski 
Department Manager
Karolina Maik 
Department Assistant
Marek Janota 
Department Manager
 
Follow us